pl en pl en
Zastosowanie
Ściany wodne bąbelkowe. Nowy trend w dekoracji wnętrz.

Dekoracje wodne wewnątrz przestrzeni publicznej są coraz bardziej powszechnym elementem wystroju. Pojawiają się w formie akwariów, fontann czy ścian spływowych w restauracjach, hotelach, uzdrowiskach, salonach SPA, prywatnych domach i wszędzie tam gdzie jest potrzeba podkreślenia wyjątkowości wnętrza w jakim się znajdują. Nasza firma ma przyjemność zaprezentować Państwu dekorację wodną będącą w Polsce jeszcze dość rzadkim widokiem ale niezwykle popularną w Stanach Zjednoczonych, Europie Zachodniej czy na Dalekim Wschodzie.

Ściana wodna bąbelkowa, o której mowa łączy w sobie cechy dekoracyjne, relaksacyjne i ekspozycyjne z łatwością montażu i konserwacji jakich nie mają ściany wodne spływowe, fontanny czy też akwaria. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami wykorzystania ściany wodnej bąbelkowej oraz płynących z tego korzyści dla miejsca w jakim się znajdują i jego wizerunku.
Korzyści Korzyści
Czym jest ściana wodna bąbelkowa?

Ściana bąbelkowa jest dekoracją wodną wnętrz wykonaną ze szkła akrylowego (plexi), wypełnionego wodą destylowaną. Efekt dekoracyjny ściany wodnej bąbelkowej tworzą pęcherzyki powietrza unoszące się od dołu ku górze przy jednoczesnym podświetleniu ich wielobarwnym oświetleniem LED.

Korzyści z zastosowania dekoracji wodnej tego typu.

Połączenie ruchu wody i powietrza z wielobarwnym oświetleniem tworzy wspaniały efekt dekoracyjny co przykuwa uwagę. Płynne unoszenie się pęcherzyków powietrza mieniących się w wodzie kryształowymi barwami innymi dla każdego koloru oświetlenia tworzy efekt relaksacyjny. Ustawiona w centralnej części restauracji lub w hallu a jednocześnie widoczna z witryny dla przechodzących na zewnątrz osób zachęca do wejścia do lokalu.
Korzyści Korzyści
Funkcje dekoracji wodnych bąbelkowych:

DEKORACJA WNĘTRZ:

Przenikające się woda, światło i powietrze, zamknięte w niewidzialnej barierze jaką jest akrylowa ściana wodna tworzą harmonijny i relaksacyjny widok. To obecnie najmodniejszy sposób dekoracji wnętrz wyznaczający nowy trend w tej dziedzinie. Ściany wodne bąbelkowe umożliwiają stworzenie zapierających dech w piersi aranżacji wodnych, które podkreślą wystrój domu, recepcji w firmie, przestrzeni publicznej w instytucjach, barach, hotelach, dyskotekach, salonach SPA i w każdym innym miejscu gdzie są niepowtarzalną alternatywą dla surowych i pustych ścian. Mogą być wykorzystane m.in. jako ściany działowe większych pomieszczeń , panele dekoracyjne wmontowane w istniejące ściany działowe czy panele wiszące.

NOŚNIK REKLAMY:

Szkło akrylowe z jakiego wykonane są ściany wodne daje duże możliwości w nanoszeniu na nie różnych rodzajów haseł reklamowych poprzez grawerowanie lub naklejanie. Podświetlone wielobarwnym oświetleniem LED logo firmowe wygrawerowane na wiszącej jak obraz ścianie wodnej, na krawędziach którego tworzą się piękne załamania światła w tle unoszących się ku górze pęcherzyków powietrza. To zwróci uwagę każdego.

EKSPOZYCJA TOWARU:

Opisane wyżej efekty wizualne jakie można osiągnąć wykorzystując ścianę wodną pęcherzykową można wykorzystać jako podstawę do ekspozycji towaru. Poprzez dodanie odpowiednio dobranych półek można wyeksponować napoje, perfumy, alkohole lub inny towar dla którego ruch powietrza w wodzie będzie doskonałym tłem.
Korzyści Korzyści Korzyści
Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: hydroteka@hydroteka.pl
Mariusz Rosłon kom. 603 588 218
Zenon Pohorecki kom. 693 489 889