pl en pl en
Współpraca
Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą wszystkich, którzy chcieliby widzieć nasze produkty we własnych realizacjach. Ściany wodne bąbelkowe dają ogromne możliwości wykorzystania ich w dekoracji wnętrz. Znane na świecie jako „bubble walls”, zaskakują potencjalnego odbiorcę swoją oryginalnością, efektownością oraz łatwością montażu i utrzymania

Oferta dla projektantów wnętrz i architektów:

Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie starając się wkomponować ścianę wodną w otaczający ją wystrój. W tym celu prowadzimy konsultacje i pomiary na miejscu inwestycji jeszcze przed jej rozpoczęciem aby uzyskać maksymalny efekt.

Oferujemy:
  • Nasze doradztwo przy wkomponowaniu we wnętrza ścian wodnych bąbelkowych.
  • Atrakcyjne warunki współpracy dla stałych odbiorców.
  • Możliwość montażu ściany wodnej dla firm posiadających showroom.
Ściany wodne
Ściany wodne
Ściany wodne
Ściany wodne
Foto 1,2: wizualizacja projektanta
Foto 3,4: nasza realizacja
Targi, wystawy, eventy:

W naszej działalności często spotykamy się z koniecznością szybkiego wkomponowania ściany wodnej bąbelkowej w stoisko targowe lub imprezę eventową. Zapraszamy do współpracy firmy działające w tym obszarze. Korzystając z naszego doświadczenia uda się Państwu zorganizować efektowane stoisko przyciągające uwagę odwiedzających i odróżniające od innych oryginalnością i efektem „WOW”.

Oferujemy:
  • Możliwość wynajęcia ściany wodnej na czas imprezy.
  • Indywidualnego wykonania ściany wodnej na potrzeby stoiska w krótkim czasie.
  • Pomoc w montażu ściany wodnej na stoisku.
Ściany wodne
Ściany wodne
Ściany wodne
Ściany wodne
Ściany wodne
Ściany wodne
Od początku swojej działalności współpracujemy z licznymi firmami przy realizacji ścian wodnych bąbelkowych. Pragnąc podziękować dotychczasowym kontrahentom zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą w niebanalny sposób wprowadzić do wystroju wnętrz nowoczesny element dekoracyjny jakim są ściany wodne bąbelkowe.

Nasi kontrahenci:
Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: hydroteka@hydroteka.pl
Mariusz Rosłon kom. 603 588 218
Zenon Pohorecki kom. 693 489 889